Zabezpečte plynulú prepravu s našimi plastovými prepravkami

Plastové prepravky a kontajnery pre ovocie a zeleninu od spoločnosti Schoeller Allibert sú ideálnym riešením pre zber, prepravu a skladovanie citlivých produktov. Naša široká ponuka kontajnerov je navrhnutá tak, aby zabezpečila optimálnu kvalitu a udržateľnosť ovocia a zeleniny a zároveň minimalizovala náklady na logistiku. Tu je prehľad našich riešení a prípadových štúdií:

1. Dvojfarebné prepravky Bicolor: menší objem, väčšia udržateľnosť

Spoločnosť H. Bloed používala drevené debny na prepravu ovocia, ale prechod na naše stohovateľné prepravky Bicolor im umožnil znížiť objem prepraviek, čo viedlo k úsporám vo výške 1,2 milióna EUR ročne. Tieto plastové prepravky majú dlhšiu životnosť a sú úplne recyklovateľné.

stohovateľné prepravky

2. Plastový kontajner Big Box: úspora 1,2 milióna EUR každý rok

Spoločnosť SAT Guadex používala malé plastové nádoby na manipuláciu so špargľou, citrusmi a kôstkovým ovocím. Naše plastové kontajnery Big Box umožnili spracovávať väčšie objemy a dosiahnuť úspory vo výške 1,2 milióna EUR ročne. Tieto kontajnery majú vetrané bočné steny a odolnosť proti veľkým zaťaženiam.

3. Stohovateľné plastové prepravky: eliminuje zadržiavanie vlhkosti

Naše stohovateľné prepravky sú navrhnuté tak, aby nepriepustné pre zadržiavanie vlhkosti. To zabezpečuje konštantnú hmotnosť obalu, čo je dôležité pre kôstkové ovocie. Okrem toho tieto prepravky sú stohovateľné a zaisťujú vysokokapacitné skladovanie a prepravu.

4. Stack Nest 180: jedinečný 80% pomer vnorenia

Stack Nest 180 je ideálny pre prepravu šalátu. Jeho stohovateľnosť a jedinečný 80% pomer vnorenia zlepšujú efektivitu a znižujú náklady na logistiku. Vďaka jednotným kontajnerom je teraz možná automatizácia, čo zvyšuje efektivitu.

čerstvá zelenina

5. Priestorovo úsporné riešenia

Okrem toho ponúkame priestorovo úsporné riešenia, ako sú dvojfarebné stohovacie prepravky a Maxinest, ktoré sú ideálne pre zber a skladovanie ovocia a zeleniny. Tieto prepravky majú dobrú vetranosť a sú vhodné pre automatizovanú manipuláciu.

Naše riešenia sú kompatibilné so SmartLink®, telematickým riešením, ktoré vám poskytuje informácie o umiestnení a stave vašich kontajnerov v reálnom čase. Ak máte záujem o naše riešenia, kontaktujte nás na adrese info@schoellerallibert.com. Pomôžeme vám optimalizovať logistiku pre prepravu ovocia a zeleniny a dosiahnuť úspory a udržateľnosť vo vašej prevádzke.