Keď masáž dokáže uvoľniť fyzickú, psychickú a sexuálnu stránku nášho ja

Čo sú to masáže, to asi nie je nutné širšie vysvetľovať. Dôležitý je najmä fakt, že podstatnú rolu v nej zohrávajú dotyky, ktoré pri poznaní a následnom praktizovaní tej správnej techniky dokážu s našim telom (ale niekedy i mysľou) spraviť priam zázraky. Masáže tak pochopiteľne považujeme za žiadané a populárne služby, no je vhodné vedieť, že existuje niekoľko druhov masáží a každá sa môže líšiť svojou technikou, v neposlednom rade výsledným efektom.Masérska posteľ, masérska izba
Teda nemusíme vravieť len o tej klasike a povedzme len uvoľnení boľavého chrbta, ale aj o technikách, ktoré nás dokážu dobiť čerstvou životnou energiou, rozšíriť vnímanie a takisto pracovať s našou sexuálnou stránkou ako senzualna masaz bratislava, respektíve tantrické masáže.
Tie pracujú s celým našim ja a takisto veria, že práve sexualita je najsilnejším zdrojom ľudskej energie.
Zmyselné dotyky sa preto netýkajú iba istých častí nášho tela, ale tela celého a výnimkou nie sú ani intímne partie. Spravidla vravíme o masérke, ktorá je darcom životnej energie prostredníctvom svojich rúk a praktizovania tantra techniky na naše telo, no môže ísť takisto o iný stupeň senzuálnych masáží a miesto rúk môže používať svoje nahé telo, respektíve masáž „body to body“.
Výnimku však určite netvorí ani fakt, že tieto služby navštevujú tiež páry a následne môžu niektoré z týchto techník realizovať aj vo svojom súkromí.Masážna izba, posteľ, aróma
Posilňuje sa tým sexuálny život z viacerých smerov, pričom výsledkom je tiež dokonalé uvoľnenie a lepšie pochopenie významu svojich potrieb, vrátane tých erotického charakteru.
Zároveň ide o zaujímavé skúmanie toho, ako vlastne funguje naše telo a myseľ a akú úlohu v tom zohráva sexualita. Prioritným cieľom je však prepojiť všetko tieto stránky do jedného celku a dosiahnuť tak harmóniu, potešenie a lepšie pochopenie našej prirodzenej ľudskosti.