Kľúčenka na krk ako štýlový doplnok v kancelárii

Práca v kancelárii býva do istej miery rutinná. Čo sa týka samotnej náplne práce na počítači alebo na písacom stole, to rutinné byť nemusí, ale ide nám skôr o to pripomenúť, že rutinou vnímame pohyb ľudí v budove a ich vzájomnú komunikáciu. Nezriedka sa stáva, že sú tu všetci oblečení do dámskych kostýmov a blúzok či pánskych košieľ s kravatou, a tak sa tu ľudia stretávajú v tomto formálnom oblečení každý deň. Docela nuda, nemyslíte? Nechcelo by to niečím oživiť?

kľúče na stole

Oživovanie pracovnej atmosféry prináša aj lepšie pracovné výsledky, ľudia sa potom viac tešia jeden na druhého, je tu veselo, a to sa potom prejavuje aj v tvorivom poňatí samotnej práce. Čím si vylepšiť pracovné prostredie a váš bežný zabehnutý stereotypný rituál?

Hrnčeky s potlačou – začať by ste mohli obdarovaním vašich kolegov farebnými hrnčekmi s potlačou. A to tak, že každý od vás dostane potlač na hrnčeku, čo ho charakterizuje, napríklad kolega Laco bude mať na hrnčeku fotoaparát, kolegyňa Denisa rozkvitnutej ruže a kolegyňa Simona treba jej obľúbenú ryšavú mačku. Uvidíte, ako tento váš prístup začne vašich kolegov meniť k lepšiemu.

reklamné predmety

Retro štýl – napadlo by vás usporiadať retro párty v pracovnej dobe, ktorá nijako nenaruší pracovnú morálku? Môžete to urobiť napríklad tak, že navrhnete kolegom aj šéfovi, prístupnému rozumným návrhom, aby ste sa každý v určitý deň obliekli do retro oblečenia, ktoré si donesiete z domova. Môžu to byť pánske športové tepláky a nátelníky v štýle Freddie Mercury, ružové košele, čo nosil Elvis Presley, alebo nohavičky s trblietkami, napodobňujúce Michaela Jacksona. Ženy si môžu obliecť šaty s bodkami a obúvať retro burlesky na vyššom podpätku av tomto štýlovom oblečení môžete vykonávať bežný pracovný režim.

Kľúčenky na krk – súčasťou obveselenia v kanceláriách sa môžu stať aj kľúčenky na krk. Zavesíte svoje kľúče na farebné šnúrky a budete ich namiesto po vreckách nosiť na hrudi. Namiesto kľúčov je možné na karabínu zavesiť aj niečo iné, napríklad žartovné štítky s nápismi, a rozveseliť ostatných v kancelárii, aby ste si tu nepripadali ako v manufaktúre z tridsiatych rokov minulého storočia.