Aké nechty si zvoliť?

Jeden z najväčších biznisov na ženskej kráse sú práve nechty. Mnoho žien čoraz častejšie navštevuje nechtárky a dáva si urobiť gélové nechty. Lak na nechty už dávno nie je populárny. Môže za to najmä krátka životnosť, kedy treba lak na nechtoch neustále obnovovať. Pri gélových nechtoch sa môžete spoľahnúť na dlhú životnosť. Kvalitné gélové nechty vám vydržia niekoľko týždňov. A to bez toho, aby ste na nich zbadali nejakú vadu. Gél sa neodlupuje, nešúpe ani neláme. Preto sú gélové nechty čoraz viac populárnejšie. Keď si ich dáte, máte upravené nechty aj 3 týždne. Gélové nechty môžu byt rôzne. Skutočne si môžete vybrať tvar aj dizajn od výmyslu sveta. Najčastejší tvar nechtov je oblý alebo hranatý. Takisto sú ďalšie rôzne tvary ako špicaté nechty či tvar square.

nechty

Tipy na nechty

Gélové nechty sú známe svojou rozmanitosťou. Na internete nájdete množstvo nápadov, podľa ktorých si môžete vybrať ten svoj dizajn. Pokiaľ máte rady jednoduché, prirodzenejšie nechty, určite nič nepokazíte jednofarebnými nechtami. Populárne farby sú biela, čierna či červená. Leto je však ideálnym obdobím aj na výraznejšie farby. Nebojte sa oranžovej, či zelenej.

gélové nechty

Potom sú tu typy nechtov, ktoré urobia vždy dojem. Sú to rôzne techniky ako francúzska manikúra či ombré nechty. Jeseň je ideálna na nude odtiene. Béžová, púdrova, hnedá či šedá. Takýmito farbami dokonale zapadnete k jesennému počasiu. Niekoľko rokov dozadu boli veľkým hitom matné gélové nechty. Samozrejme takéto prevedenie si môžete stále dopriať, ale svoju najväčšiu slávu majú už za sebou. Krásne lesklé gélové nechty budú vždy najpopulárnejšie. Množstvo žien navštevuje salóny na výrobu gélových nechtov. Nie je to však nič zložité a s gélovou sadou si dokážete gélové nechty vyrobiť aj doma. Na d-nails.sk nájdete rôzne gélové nechty aj celé sady na domácu, ale aj profesionálnu výrobu gélových nechtov.