Doprava dnes predstavuje veľmi rýchlu prepravu tovaru aj zo vzdialenejších miest

Plastové obalové materiály patria k sortimentu, o ktorý je u nás záujem, nakupujeme ich do domácností, ale hlavne o ne javia záujem predajcovia, ktorí musia posielať či baliť svoj tovar a tieto typy obalových materiálov im úplne vyhovujú. Sú totiž kvalitné z hľadiska priepustnosti či spôsobu uzatvárania. Suroviny, potraviny, drobné súčiastky, textilné výrobky, kozmetika, šperky, bižutéria, tlačoviny, knihy a podobne, to všetko sa predáva aj online, posiela poštou či vystavuje v predajniach, a na to treba kvalitné obálky, ktoré sa nepotrhajú, nerozbalia či neprepustia prach ani vlhkosť dovnútra. Plast je na tento účel najvhodnejší, preto výrobcovia ponúkajú zákazníkom rozličné typy plastových obálok.

Jeden z typov obálok

Svoj zámer poslať poštou nejakú zásielku môžete uskutočniť a tovar vložiť do plastovej obálky, ktorá sa uzatvára lepiacim pásikom, druhá možnosť je zabaliť ho do obálky s uzatváraním na zip alebo posuvným jazdcom. Obálky môžu byť rozličných veľkostí, z vnútornej strany čiernej farby alebo s nalepenou bublinkovou fóliou, ktorá má ešte lepšie ochranné vlastnosti.

Predajca má tieto Doprava 2packsk štandardné obálky na sklade, ak si niektoré z nich objednáte, ihneď ju posielajú na vašu adresu, vy ju budete mať v nasledujúci pracovný deň alebo do dvoch dní, ak si objednáte až popoludní. Z Česka je doprava na Slovensko zaručená najneskôr do štyroch pracovných dní. Dopravu k nám zabezpečuje prepravná spoločnosť Geis Parcel.

Obľúbené obálky so zip-om

Eshop 2packsk predáva kvalitné plastové obaly, vo svojom sortimente má plastové obálky, vrecká, vrecia, lepiace pásky, fólie, ale aj xerografický papier s hmotnosťou 80g, ktorý je balený po 500 listov. Zákazníci si ich môžu objednávať online, v Čechách im dajú dopravu zadarmo, ak nakúpia v hodnote viac ako 30000,-Kč bez DPH. Každý typ plastového obalu ponúkajú v balení po viacerých kusoch, čo je pre spotrebiteľa finančne výhodnejšie, ale aj praktickejšie.