Masáž telo na telo

Tak príjemná, tak teplá a tak krásne dráždivá. To je tantra NURU masáž. Jedná sa o vysoko príjemnú tantrickú masáž, pri ktorej neostanete chladným. Hneď v úvode samotnej nuru masáže si užijete s Vami vybranou tantra masérkou príjemnú sprchu, ktorá zaručí 100% ale taktiež príjemne naladí a povzbudí Vaše telo a myseľ na nadchádzajúce príjemné a dráždivé chvíle. Nechajte sa unášať blaženým pocitom pri nuru masáži a teda pri masáži telo na telo.

morské riasy

V salóne Tantra Diamond Bratislava máte jedinečnú možnosť zažiť skutočnú a pravú nuru masáž so všetkým, čo k tejto masáži patrí. Za pomoci špeciálneho masážneho nuru gélu sa môžete tešiť skutočne na vysoko príjemné chvíle, pri ktorých samozrejme nie je vylúčené dosiahnutie orgazmu. Samozrejme je to úplne v poriadku a je to len dôkaz toho, že ste si danú nuru masáž skutočne užili na najvyššej možnej miere. Pri nuru masáži je použitý špeciálny nuru gél z ktorého pravdaže nemusíte mať žiadne obavy. Jedná sa o špeciálny gél vyrobený z čistých morských rias a nespôsobuje žiadne alergické ani iné nežiadúce účinky. Skôr naopak, vďaka čistému výťažku z morských rias, a vďaka jeho čistote, kedy neobsahuje žiadne pridané vône ani farbivá pôsobí priaznivo na pokožku. Je skvelým pomocníkom pri nuru masáži, ktorej základ tvorí neodolateľné kĺzanie sa nahého tela tantra masérky po Vašom nahom tele s pridaním príjemných a šikovných rúk masérky.

sexi telo

Jedná sa skutočne o veľmi exkluzívnu a dráždivú masáž pri ktorej načerpáte dostatok novej energie, nájdete podstatu svojho tela a duše a získate nový pohľad na ľudské telo ako také. Vyčistíte si myseľ a Vaša duša sa stane znovuzrodenou. Samotná nuru masáž prebieha v súkromných priestoroch, kde Vás nik nebude rušiť a samozrejme, je pri tejto masáži potrebná aj špeciálna plachta z príjemného latexu, ktorá celkovú masáž zdokonalí a umožní jej plynulému priebehu. Tak nečakajte a príďte si užiť nuru masáž v Tantra Diamond v Bratislave.