Materiály s dlhou životnosťou sa dajú použiť v každej oblasti

Šetrenie v oblasti financií je normálne, takisto zvyšovanie efektívnosti vo výrobe či modernizácii zariadenia spoločnosti, ktorá v konečnom dôsledku prinesie osoh každému, výrobcom aj spotrebiteľom. Dobre investované peniaze sa vrátia dvojnásobne, tak prečo to nevyužiť a nezaobstarať si napríklad plastové palety schoellerallibert.com s dlhou životnosťou. V prípade nutnosti zakúpenia paliet do skladu alebo na prepravu materiálu či na vystavenie tovaru v obchode treba osloviť profesionálov a obrátiť sa na spoločnosti, ktoré s ich výrobou majú svoje skúsenosti a ponúkajú moderné, kvalitné a bezpečné palety. Na drevené môžete pomaly zabudnúť, plast je materiál, z ktorého sa vyrábajú stabilné, recyklovateľné a odolné palety.

V skladoch je množstvo tovaru

Spoločnosť Schoeller Allibert vám také môže dodať, ak zadáte požiadavku a uvediete presné parametre, aké by palety mali mať. Vratné plastové palety sa vyrábajú z recyklovaného polypropylénu, majú vysokú nosnosť, odolávajú rozličným poveternostným podmienkam a sú ľahko udržiavateľné, hygienické či stohovateľné. Plast nie je potrebné ošetrovať tak ako drevo, palety nie sú spájané klincami, ktoré časom z dreva vytŕčajú a sú nebezpečné.

Klasika je stále žiadaná

Plastové euro palety sú vyrobené podľa európskych štandardov, spĺňajú prísne normy ohľadom hygieny či rozmerov, ktoré sú štandardné ako pri drevených paletách, ale je možné nechať si vyrobiť palety podľa svojich potrieb. Ak však využívanie paliet vo vašej firme nemá vysokú frekvenciu, máte možnosť zaobstarať si palety pre obmedzený počet použití, ich pevnosť je nižšia ako tradičné palety BiPP. Výhodou plastových paliet je ich akceptácia aj v zahraničí, nemusia sa ošetrovať, sú ľahké, ekologické, jednoducho skladovateľné a umývateľné, takže aj hygienické. Okrem klasického využitia paliet je možné ich použiť aj na trativod. Vyššia obstarávateľská cena vás nemusí odradiť, pretože palety sú kvalitné, ale je možné si ich aj prenajať, ak ich potrebujete iba na určitý čas.