Netradičná sexuálna praktika

Na erotickom slovenskom portáli nájdete množstvo zaujímavých inzerátov, ktoré uverejňujú osoby zo všetkých častí, lokalít, miest a krajov Slovenska. Vďaka tomuto portálu si môžete splniť sny o sexuálnych praktikách, ktoré ste možno doteraz nemali odvahu alebo šancu vyskúšať, pretože váš partner sa na tom napríklad nechcú podujať. Stačí len niekoľko kliknutí, aby ste si mohli dohodnúť stretnutie s osobou, ktorá absolútne spĺňa všetky vaše preferencie a inzerát je podľa vašich prianí. Veľkou výhodou tohto portálu je, že inzeráty, ktoré sú na ňom uverejnené, sú od poverených a spoľahlivých osôb, pretože Privatportal.sk si starostlivo vyberá a kontroluje ľudí, ktorí tu inzeráty uverejňujú.

žena

Okrem veľmi zaujímavých a cenovo atraktívnych ponúk tu môžete nájsť aj blog, ktorý rozoberá otázky zo sexuálnej a intímnej oblasti. V tomto blogu nájdete postrehy, tipy, rady a triky a taktiež odpovede na otázky, ktorým sa väčšina ľudí vyhýba, pretože tieto témy považuje za tabu a celkovo za niečo, čo by sa v spoločnosti rozoberať skrátka nemalo. Jednou z takýchto tém je aj praktika piss. Piss alebo pissing je aj nazývaný ako zlatý dážď alebo zlatá sprcha. Táto sexuálna praktika zahŕňa močenie na partnera, pričom tento akt poukazuje na značnú dominanciu a nadradenosť nad týmto človekom, ktorému je močením preukazovala pozornosť.

erotické služby

V súčasnosti je táto téma tabu, pretože táto praktika je zväčša pokladaná za veľmi nehygienickú, nechutnú, ba až dokonca zvrátenú, avšak stále sa nájdu medzi nami ľudia, ktorí ju s obľubou praktizujú a nevedia si bez nej predstaviť plnohodnotný sexuálny život. Táto praktika dosť často nezahŕňa len močenie na partnera, ale napríklad aj pitie tohto moču. Táto praktika vyvoláva niektorým ľuďom vzrušenie a naopak, ostatným zas odpor a nepochopenie. Všetko o praktike piss privatpotal.sk nájdete na našich webových stránkách.