Výhody virtuálneho sídla

41business.com a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa najnovšími trendmi, novinkami a službami zamerané na predaj ready-made spoločností, prevodmi spoločností či na pomoc ohľadom výberu a zápisu adresy virtuálneho sídla. Nie každý sa už stretol s pojmom virtuálne sídlo. Tí, ktorí sa aj stretli, možno s presnosťou nevedia, o čo sa jedná. Niet divu. Virtuálne sídlo spadá do podnikateľskej sféry fungovania a tak to nie je niečo, čím by sa,,obyčajný´´ človek zaoberal. Môže sa zdať, že virtuálne sídlo spoločnosti vzniklo preto, aby zapadlo do tejto modernej doby digitalizácie a pokroku v oblasti technológii narastajúceho obrovskou rýchlosťou.

dohoda

Nie je to celkom tak. Virtuálne sídlo je v tomto prípade myslené ako akási kvázi pomoc pre začínajúcich podnikateľov s obmedzeným množstvom finančných prostriedkov, respektíve pre podnikateľov, ktorí týmito finančnými prostriedkami disponujú, avšak chcú ich investovať o niečo efektívnejšie ako do kúpy alebo prenájmu drahých budov, ktoré sa v tejto neľahkej dobe inflácie a rapídneho narastania ešte zvýšili svoju cenu. Toto virtuálne sídlo sa rovnako ako i spoločnosť zapisuje do Obchodného registra tak, ako sa to klasicky robí pri zadaní adresy novovzniknutej spoločnosti.

budova

Rovnako ako pre tých, ktorí chcú peniaze investovať lepšie, virtuálne sídlo je skvelou voľbou pre podnikateľov, ktorí nechcú spájať dokopy svoj osobný život s biznisom, teda nechcú určovať za sídlo spoločnosti miesto svojho pobytu. Ku príkladu, chcete si,,zadovážiť´´ virtuálne sídlo firmy v Bratislave 41business. Navštívite webovú stránku 41business.com, kde sa dočítate, že poplatok za virtuálne sídlo s adresou na Bajkalskej ulici 5/A činí celkom 17 eur mesačne s povinnou viazanosťou na jeden kalendárny rok. Sumou 9 eur mesačne sú spoplatnené služby ako skenovanie a následné preposielanie informácii do mailu.