Darček s logom vašej firmy

Máte svoju firmu alebo obchod a radi by ste sa prezentovali prostredníctvom reklamných predmetov, ktoré môžete venovať ako darčeky svojim zákazníkom, zamestnancom alebo komukoľvek inému? V tom prípade vám odporúčame navštíviť e-shop s tým najväčším výberom reklamných predmetov za skvelé ceny. Firemné darčekové predmety tu nájdete rozdelené do kategórií, ako napríklad kancelárske potreby, elektroniky, darčekové predmety pre deti, kozmetika a mnohé ďalšie. Cenovo veľmi dostupné, a preto maximálne populárne, sú reklamné perá a ceruzky. Tie nájdete v dostupné nespočetných druhoch, aj farebných prevedeniach.

hrnček s logom

Venovať ich môžete naozaj komukoľvek, pretože perá a ceruzky používa každý z nás. Ak by ste chceli vašim logom alebo názvom firmy potlačiť niečo hodnotnejšie, no zároveň finančne nenáročné, odporúčame vám objednať si reklamné hrnčeky. Už od 2,40€ za kus môžete mať vaše vlastné firemné hrnčeky, ktoré potešia každého obdarovaného. Ak by ste však chceli byť o niečo viac originálni a zároveň by ste chceli rozdávať hodnotnejšie firemné predmety, zavítajte do kategórie elektroniky. Upútajte pozornosť perom s UDP pamäťou 4GB, ktorá môže byť vložená do vnútra pera. Obľúbená klasika z oblasti elektroniky je potlač USB kľúčov s pamäťou 4GB.

pero

Praktickým a krásnym darčekom bude jednoznačne powerbanka s drevodekorom. Je vybavená lítiovou batériou s kapacitou 5.000 mAh a jej životnosť je viac ako 500 nabíjacích cyklov. Táto powerbanka sa dodáva s darčekovou krabičkou vyrobenou z kraftového papiera. Potešíte tak aj toho najnáročnejšieho klienta. Vyberajte si z nespočetného množstva firemných darčekových predmetov v e-shope dostupnom na webovej stránke www.promodarceky.sk. Vytvorte objednávku za viac ako 65€ a doprava vám nebude účtovaná. V prípade potreby sa obráťte na zákaznícku linku e-shopu, ktorá je dostupná na čísle +421 949 757 003.