Filozofia tantrizmu

Tantra bratislavatantra.sk je skrátené pomenovanie pre staroveké indické umenie s filozofickými a náboženskými prvkami, ktoré sa volá tantrizmus. Je svetoznáme. V súčasnosti ho už poznajú všade, pretože si každým dňom získava čoraz viac ľudí so svojím skvelým myšlienkam, hlásaniami, životným pravda, ale predovšetkým vďaka tantrickým masážam, ktoré vznikli ako meditačný spôsob z tohto náboženstva. O týchto masážach v dnešnej dobe už počula väčšina ľudí, pričom u niektorých vyvolávajú nespokojnosť s praktizovaním takéhoto erotického typu masáži a pri ostatných, respektíve teda pri väčšine ľudí, vyvoláva veľmi pozitívne dojmy, a to predovšetkým aj kvôli zdravotným benefitom, ktoré tieto masáže so sebou prinášajú.

žena

Tantrické masáže sú určené pre mužov aj ženy, pričom pravidla platia u oboch pohlaví. Týchto pravidiel je niekoľko a určite je vo vašom vlastnom záujme, aby ste sa o nich informovali pred tým ako navštívite takúto tantrickú masáž, aby ste predošli nepríjemnostiam, ktoré by mohli nastať, prípadne tomu, že by ste neboli vpustení na vašu tantrickú masáž, ktorá sa mimochodom vo väčšine prípadov platí vopred alebo by vás vyviedli z tohto tantrického salóna za nevhodné správanie.

žena

Všetky potrebné informácie určite nájdete na oficiálnej stránke tantrického salóna, ktorý ste si zvolili, prípadne sa nemusíte zdráhať kontaktovať tento salón telefonicky alebo prostredníctvom e mailovej správy. Tantrické salóny sú luxusné miesta presiaknuté históriou a plné krásnych žien. Atmosféra v týchto salónoch sa nesie v prítmí, pri sviečkach, za zvuku pomaly tantrickej hudby, vône vonných tyčiniek a úctivého ticha. Objednanie sa na takéto masáže zväčša prebieha prostredníctvom rezervačného formulára, ktorý nájdete priamo na internetovej stránke tantrického salóna, prípadne sa na túto masáž objednáte telefonicky za pár minút.