Polo tričko Bobby

Nadčasová klasika, ktorá pristane všetkým mužom je určite pánske polo tričko. Pánske polo tričko je športová elegancia, ktorá nikdy nevyjde z módy a preto by malo byť súčasťou šatníka každého moderného muža. Ak ho ešte nemáte, siahnite po ňom aj vy a sami uvidíte, že sa rýchlo stane vašim obľúbeným odevným kúskom, ktorý budete často nosiť. Pánske polo tričko môžete zladiť takmer s každými nohavicami. Takto zladený môžete vyraziť takmer kdekoľvek. Či už pôjdete ráno do práce alebo s priateľmi do mesta, na zábavu, na šport alebo na inú voľno-časovú aktivitu, vždy budete vyzerať dobre, moderne a zároveň elegantne.

priravený vyraziť

Pánske polo tričko má ešte jednu výhodu, v chladnejších dňoch naň môžete hodiť úplne všetko, či už to bude sveter, mikina, rifľová alebo kožená bunda vždy sa to bude hodiť. Pánske polo tričko môžete zvoliť jednofarebné v akýchkoľvek farbách, v ktorých sa budete cítiť dobre. Ak ste typ, ktorý na seba rád upúta pozornosť a pohľady okoloidúcich žien, potom by ste mali siahnuť po nejakej výraznejšej farbe. Ak sa rozhodnete pre oranžovú, Big Star má pánske polo tričko presne pre vás. Pánske polo tričko Bobby 701 bigstarjeans.sk je presne to čo hľadáte.

čo si dať na seba

Elegantné a zároveň moderné pánske polo tričko vyrobené zo 100% bavlny pristane každej postave, a okrem toho vďaka prírodnému materiálu sa v ňom budete cítiť príjemne a sami sebou. Výhodou je aj ľahká starostlivosť o tento odevný kúsok. Tričko jednoducho hodíte do pračky a periete na šetrnom programe do 30 stupňov. Potom ho stačí len prevesiť na sušič a čakať, kým nebude suché. Neodporúča sa sušiť ho v sušičke. No a nakoniec po ňom prejdete pár krát horúcou žehličkou a tričko je opäť pripravené na nosenie. Pánske polo tričko Bobby 701 si môžete teraz jednoducho objednať v e-shope za zvýhodnenú cenu, alebo v troch kamenných predajniach Big Star. Vytvorte si svoj módny štýl s pánskym polo tričkom Bobby 701.