Prepravky na ovocie a zeleninu

Plastové prepravky predstavujú výbornú pomôcku na uskladnenie ovocia alebo zeleniny. Patríte k pestovateľom, ktorí obhospodarujú pôdu? V tom prípade určite zabezpečujete aj uskladnenie vypestovanej úrody. Plastové prepravky sú vhodné aj pre tých z vás, ktorí si radi robia zásoby potravín, zeleninu a ovocie nevynímajúc. Ak bývate ďaleko od supermarketu a nemôžete si dovoliť denné nákupy, určite vám dostatočné zásoby a uskladnenie ovocia či zeleniny príde vhod.

Plastové prepravky https://www.schoellerallibert.com/sk/news/products/plastov-prepravky/ predstavujú kvalitu na trhu a patria medzi jednotky medzi prepravkami. Vyrobené sú na základe certifikovaných postupov, ktoré sú zárukou dostatočnej kvality a doby životnosti. Plastové prepravky stačí vyčistiť bežným čistiacim prostriedkom a dôkladne prepláchnuť vlažnou vodou. Po vyčistení sú opäť pripravené na použitie či už v domácnosti alebo v potravinárskom priemysle u malých či stredných podnikateľov.

uskladnite vašu zeleninu správne

Plastové prepravky sú vyrobené z recyklovateľného plastu, ktorý je šetrný k prírode a k životnému prostrediu. Prispejte aj vy k ochrane životného prostredia kúpou produktov, ktoré sú recyklovateľné a ktoré nevytvárajú skládky odpadu. Plastové prepravky rovnakej veľkosti môžete poukladať na seba, čím šetríte miesto v danom priestore. Sú dobre uchopiteľné vďaka otvorom na stranách. Nájdete ich v niekoľkých štandardných rozmeroch a farbách.

nezabudnite na plastové prepravky pri uskladnení

Uskladnenie ovocia a zeleniny nikdy nebolo jednoduchšie ako s plastovými prepravkami, ktoré na rozdiel od dreva nie sú náročné na údržbu a nehrozí napadnutie roztočmi. Objednajte si ich z pohodlia vášho domova bez nutnosti návštevy kamennej predajne ešte dnes a v priebehu niekoľkých pracovných dní ich môžete použiť na uskladnenie ovocia alebo zeleniny vo vašej domácnosti. Zabráňte znehodnoteniu vašich potravín ich správnym uskladnením v dostatočnom chlade v pivnici alebo komore. Vyberte si plastový kontajner, ktorý vám vyhovuje, ktorý zodpovedá vašim potrebám. V ponuke nájdete plastové kontajnery, ktoré sa odlišujú aj svojou výškou, takže aj v tomto ohľade si môžete zvoliť produkt, ktorý preferujete.