Upratovacie služby

Máte radi čistú a upratanú domácnosť ako z katalógu? Cítite sa dobre, keď je váš domov uprataný, bez zbytočne pohodených vecí tu a tam, svieži a bez prachu? Nie je vo vašej sile udržať si váš príbytok vo vami želanom stave? Ak sa venujete deťom, práci, vareniu a nevychádza vám čas a energia na upratovanie podľa vašich predstáv, nezúfajte. Sme tu pre vás s ponukou kvalitných služieb.

Venujeme sa upratovaniu verejných aj neverejných priestorov, bytových domov, administratívnych budov, hotelov, škôl aj nemocníc, domácnosti nevynímajúc. Vieme sa s vami dohodnúť na konkrétny deň a čas, kedy vám vyhovuje, aby upratovacia čata vykonala na danom mieste svoju prácu. Prípravky používané pri práci si nosíme so sebou, takže nie je vo vašej zodpovednosti starať sa o tieto záležitosti. Pracujeme aj cez víkendy a sviatky, ako aj v nočných hodinách, aby ráno bolo všetko pripravené a vyčistené napríklad pre chod kancelárie alebo supermarketu.

dokonale čistá kúpeľňa

V domácnostiach poskytujeme štandardné služby ako je utieranie prachu, vysávanie, umývanie podlahy, prípadne umývanie okien, tepovanie kobercov, alebo iné pridružené činnosti podľa vašich individuálnych potrieb. Vaša domácnosť sa bude ligotať vo svetle čistoty a sviežosti.

Hľadám upratovačku Spišská Nová Ves upratovanie-grant.sk vám poskytne bližšie informácie o našej činnosti a cenovom rozpätí za nami poskytované služby. Pani na upratovanie si môžete objednať prostredníctvom uvedených kontaktných údajov v rôznych mestách našej krajiny. Spišská Nová Ves alebo Poprad, dostupní k vykonávaniu našej práce sme aj na východnom Slovensku.

žiarivá domácnosť

Potrebujete vytepovať koberec a zbaviť ho nežiaducich chlpov od domácich maznáčikov alebo škvŕn od jedla či nápojov, ktoré nechtiac skončili na koberci? Naše spôsoby čistenia a prípravky, ktoré používame, nielen, že koberec dôkladne vyčistia, ale premenia starý koberec na nepoznanie. Dodajú potrebnú čistotu a oživia vyblednuté farby.