Premeňte spomienky na umenie

Premýšľate nad ideálnym darčekom pre svojich milovaných? Hľadáte niečo, čo bude mať pre vás aj pre nich nepredstaviteľnú hodnotu a silnú emóciu? Máme pre vás zopár skvelých tipov, ktorými určite zabodujete. Či už hľadáte originálny darček https://www.zlavomat.sk/darceky k narodeninám, výročiu, meninám alebo svadobný dar. A o čo presne máme na mysli? Nechajte si jedinečné chvíle so svojimi blízkymi zvečniť a nechajte im vyrobiť obraz z fotografie. Povýšte váš spoločnú momentku na umelecký zážitok.

Fotoobrazy

Fotografia z vášho telefónu alebo USB kľúča bude umelecky zvečnená na vysokokvalitnom bielenom plátne s najväčším gamutom a ostrosťou. Obdarujte iných alebo seba kvalitným fotoobrazom, ktorý zanechá svoje farby vždy svieže a čisté. Nenechávajte vaše spoločné momenty či vzácne chvíle zaľahnúť len vo svojom telefóne či v počítači. Pozdvihnite ich na umenie. Fotoobraz úžasne vynikne ako dekorácia na stenu vášho interiéru, a bude tak tvoriť jedinečnú súčasť vášho domova, ktorá zaujme a očarí na prvý pohľad.

obraz

Ako prebieha výroba obrazu z fotografie? Veľmi jednoducho. Do kolónky nahráte zvolenú fotografiu alebo obrázok, zvolíte rozmery pre fotoobraz, typ plátna, spôsob tlače a počet kusov. Následne odošlete objednávku a v priebehu niekoľkých dní sa môžete tešiť z krásneho darčeka.

Ak hľadáte ten pravý darček napríklad pre svojich rodičov, verte, že profesionálnym obrazom, na ktorom bude vyobrazená vaša celá rodina, neurobíte krok vedľa. V dnešných časoch, viac ako hocikedy predtým, majú spomienky a krásne momenty cenu zlata. Nedajme na zabudnúť a pripomínajme si ich každý deň.

fotograf

Fotokniha

Nádherným gestom, napríklad pre vaše deti, je aj výroba fotoknihy. Zvykne sa zakladať hneď pri narodení vášho dieťaťa a zaznamenáva celý jeho vývoj od úplného narodenia, jeho detstvo, významné udalosti a momenty, ktoré chcete, aby si vaše ratolesti pamätali navždy. Postarajte sa o kvalitnú tlač vašich fotografií a vytvorte takýto nesmierne cenný dar pre vaše deti. Buďte si istí, že vám budú neskutočne vďačné.