Led pásy

Led pásy dokážu výborne vyzdobiť, dotvoriť, zútulniť a zharmonizovať váš príbytok, balkón či terasu. Výborne sa hodia do okolia kuchynskej linky, políc a skríň v obývacej miestnosti alebo detskej izby. Môže ich použiť kdekoľvek, kde to uznáte za vhodné. Za pomoci lepiaceho prúžku ich prilepíte na vami požadované miesto, ktoré sa následne pod vplyvom drobných svetielok rozžiari a vnesie svoju špecifickú energiu do daného priestoru.

Led pásy odolávajú vode, takže sa nemusíte obávať skratom a podobným nezrovnalostiam pri ich styku s vodou. Led pásy nájdete v rôznej intenzite, záleží na vás, čo si vyberiete. Led pásy na 220V sú dostupné v niekoľkých dĺžkach, ktoré si zvolíte podľa vlastnej potreby.

Led pásik

Svetielka na Led pás môžu vyžarovať bielu alebo žltú farbu. Dostupné sú aj Led pásy v rôznych farbách, ktoré dokážu povzniesť náladu do vyšších vibrácií a vytvoriť relaxačnú atmosféru, po ktorej tak túžite či už po práci, náročnom alebo bežnom dni, kedy ste si plnili povinnosti.

hra svetiel

Led pásy prispievajú k romantickým večerom na chalupe, ale pokojne aj u vás doma. Tlmené svetlo pomáha navodzovať pocit pohodlia, kedy sa lepšie preberajú mnohé dôverné témy. Za vhodné osvetlenie, ktoré napomáha vytvoreniu príjemných a nezabudnuteľných časov, sa považujú aj Led pásy. V našom eshope nájdete niekoľko druhov Led pásov, ktoré vám pomôžu vhodne dekorovať priestor vášho domova a to nielen počas vianočných sviatkov, ale počas celého roka. Vyskúšajte tento produkt raz a už si jeho používanie budete vyžadovať pravidelne. Tak znamenité, fantastické a originálne sú Led pásy. Navyše Led osvetlenie je typom osvetlenia, ktoré dlho vydrží a vyznačuje sa úsporným čerpaním elektrickej energie.

V našej ponuke nájdete popis produktov s náležitou cenou a fotografiou produktu. Vyberajte s rozvahou, ale aj s radosťou a zámerom skrášlenia vášho príbytku.