Sprievodné listy zásielok sú dôležitou súčasťou kvôli identifikácii obsahu balíka

Pošty či kuriérske služby majú plné ruky práce, denne posielajú množstvo zásielok rozličných veľkostí a rozmerov, pri posielaní niektorých z nich je potrebné pridať aj sprievodné listy s informáciami, ktoré sa týkajú obsahu zásielky, jej druhu, hmotnosti, adresy či nejaké osobitné upozornenia. Ochrániť ich však treba vhodnou obálkou, napríklad plastovou s potlačou alebo bez nej.

Plast a prihľadnosť sú zárukou ochrany

Trh ponúka širokú paletu priehľadných a potištěných nalepovacích obálok https://www.2packsk.sk/obalky/nalepovaci-obalky-2pack, ktoré sa používajú na uloženie sprievodných listov zásielok, aby sa počas prepravy nezničili, čím by sa značne sťažila ich identifikácia a hľadanie. Na tento účel si môžete vybrať obálku, ktorá bude vyhovovať po veľkostnej či obsahovej stránke. V súčasnosti sú veľmi často používané, pretože ich možno na zásielku nalepiť alebo vložiť dnu, podľa potreby a typu balenia.

Plastové obálky majú zastúpenie viacerých veľkostí, so štandardnou potlačou, ale aj obálky bez potlače a s opakovateľným uzatváraním, balené môžu byť po 100, 500 a 1000 kusov. Nájdete ich na slovenskom aj českom trhu, zákazníci si môžu vyberať zo širokej ponuky podľa potreby a počtu, ktorý nevyhnutne využijú. Plast je veľmi odolný materiál a na ochranu papierových dokumentov je veľmi vhodný, pretože ho ochráni pred zvlhnutím a zašpinením či úplným znehodnotením a spoľahlivý uzatvárateľný systém má za úlohu udržať dokumenty vo vnútri obálky.

Objednávanie je také jednoduché...

Priesvitné nalepovacie obálky majú široké možnosti využitia, sú sprievodcami zásielok, dajú sa nalepiť na palety, na ktorých je naložený tovar a uskladnený v sklade, aby bol v uskladnených tovaroch prehľad a poriadok. Sprevádzajú bežné poštové zásielky a balíky s tovarmi, ktoré si denne objednávame, čím sa zjednodušuje manipulácia s nimi a zrýchľuje sa aj hľadanie tých správnych pre jednotlivých adresátov. Využívajme preto vymoženosti, ktoré máme k dispozícii a posielajme zásielky spoľahlivo a rýchlo.